Odnieśliśmy sukces na XXVII Seminarium Uczniowsko-Studenckim "Problemy Ochrony Środowiska Łódź 2017".

W kategorii referat:

• I m-ce i Nagrodę Dziekana Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska za bezkonkurencyjnie najlepszy referat zdobył Rafał Kalinowski z I B

W kategorii film:

• III m-ce zdobyły Aleksandra Czajkowska i Aleksandra Skowrońska z kl.IA
  • wyróżnienie zdobyły Kamila Malinowska i Julia Ketner z kl.IA

W kategorii poster:

• wyróżnienie przypadło Małgorzacie Zora i Julii Wojciechowskiej z kl.ID

W kategorii eko-wynalazek:

• I m-ce Zofia Kempfi i Aleksandra Stęsicka z kl.ID
  • II m-ce Natalia Kubiak i Weronika Marcinkowska z kl.ID

Kolejny raz otrzymaliśmy Nagrodę Dziekana Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ dla najlepszej szkoły na Seminarium (spośród szkół regionu łódzkiego).

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników Seminarium za wysoki poziom prac i przygotowanie wystąpień oraz dla nauczycielki Pani Marianny Bugdał.