Jesteśmy już „po imieniu”  - wyjazd integracyjny.

Podręczniki zamieniliśmy na drzewa – zajęcia terenowe podczas wyjazdu integracyjnego klas I-ch.

Humory dopisują, pomysły też – na stołówce w Sulejowie.

W oczekiwaniu na ciepły kąt – wyjazd integracyjny klas I-ch.

Tak wygląda nasze szkolne ognisko – tradycyjne spotkanie czerwcowe całej społeczności szkolnej.

Nie tylko mózgowcy, także sportowcy – mocni jesteśmy w pływaniu, biegach na orientację, siatkówce, strzelectwie, skoku o tyczce i …

Przygotowania do uroczystości szkolnych to istna kuźnia talentów – obchody 11 listopada.

Może nie jesteśmy orłami, ale swoja pasję mamy – w PLOUŁ organizowany jest wojewódzki konkurs MATEMATYKA MOJA PASJA (są także matematyczne zajęcia dla gimnazjalistów).

Konkurs „Matematyka moja pasja”.

W ramach COMENIUSA gościliśmy naszych kolegów i koleżanki z Turcji, Izraela, Wielkiej Brytanii i Bułgarii – u nich także byliśmy.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy – pożegnanie klas III-ch.

Jesteśmy u siebie - podczas uroczystości i zajęć szkolnych korzystamy gościnnie z auli i sal Wydziału Prawa UŁ.

Nie wszystko jest nauką – wyjazd intergacyjny.

Najbardziej lubimy uczyć się przez zabawę – „maski”, świat sztuki i teatru antycznego.

Nie wszystko jest nauką – andrzejkowe wróżby.

Nie wszystko jest nauką – spotkanie Wigilijne.

Nie wszystko jest nauką – mikołajki.

Kontakty ze sztuką i medytacje – warsztaty z aktorem Teatru Grotowskiego Jerzym Kosińskim, po monodramie „Opowieść o miłości” wg. „Biedaczyny z Asyżu”.

Sami dla siebie i o sobie – wybory do Samorządu Uczniowskiego.