Szkolny elektroniczny system ogłoszeń

Nowoczesne pracownie językowe

Pracownia informatyczna

Zbliża się 11 listopada – Dzień Niepodległości. Zgodnie z tradycją naszej szkoły dzień ten czcimy poprzez Konkurs Krasomówczy „Moja Polska, moi Polacy”. W tegorocznym konkursie wezmą udział następujący uczniowie:

1a – Jakub Pisarski

1b – Rafał Kalinowski

1c – Franciszek Pisarek

1d – Adam Jędrzejczak

2a – Maria Lindner

2b – Aleksandra Olbryk

2c – Igor Lukanović

2d – Weronika Zorn

3c – Dominik Kacprzak

Każda klasa wybrała ucznia, który będzie ją reprezentował i wygłosi wystąpienie o tematyce patriotycznej. Przedmiotem prezentacji są postacie wybitnych Polaków oraz miejsce szczególnie związane z historią naszego kraju. Czas przewidziany na wystąpienie to 5 minut.

Uczniów będzie oceniało Jury, którego zadaniem będzie wybór trzech najlepszych Krasomówców, natomiast społeczność szkoły – nauczyciele i uczniowie, na drodze głosowania, wybiorą Mistrza Publiczności.

Tegoroczne obchody Dnia Niepodległości uświetni koncert patriotyczny przygotowany przez zespół wokalno-artystyczny i Panią Prof. Justynę Dąbrowską.

Konkurs odbędzie się 10 listopada, uczniowie klas I i II wychodzą po trzeciej godzinie lekcyjnej z wychowawcami lub nauczycielami uczącymi ich i udają się na Wydział Prawa do Auli Niebieskiej.